Formovanie postavy

 Nočná mora menom celulitída: Efektívny spôsob, ako s ňou skoncovať!

 

 

 

Liečenie celulitídy bankami:

Celulitída je zhrubnutie kože a podkožného väziva. Celulitída je spôsobovaná slabnutím štruktúry spojivového tkaniva medzi tukovými bunkami a jej pevnosťou. Tukové bunky sa zväčšujú, tkanivo stráca formu a vzniká pomarančová koža. Zvlášť často sú postihnuté hlavne partie na zadku a stehnách ako aj ramena. Hlavnou príčinou slabnutia spojivového tkaniva je nadváha a nedostatok pohybu.


 

Robí sa to pohyblivým bankovaním - jednou bankou, ktorá je mierne prisatá na pokožku tela a masíruje sa ňou v smere toku lymfy. Pri tejto masáži sa Váš organizmus detoxikuje, prekrvuje a zrelaxuje. Je to dobrá podporná metóda pri odstraňovaní celulitídy v oblasti stehien, sedacích svalov, paží alebo brucha.

 

Odsávaním  sa  stimuluje  tok  lymfy  a prekrvenia  v postihnutej  oblasti, posilňuje  sa  stabilita  spojivového  tkaniva,  koža  sa  intenzívne  prekrvuje  a získava pevnejší  a ružový   vzhľad.   Odsávanie  núti  telo  odstrániť  z tkanivových  častí neželané  látky,  ktoré  sú  z krvného  obehu  len  ťažko  odstrániteľné.   

 

Odsávame  15  –  20  minút,  na  ramene  10  minút. 

 

Podľa  obťažnosti celulitídy  odsávame  v intervale  4x  týždenne. Prvé výsledky sa ukážu po 1-2 týždňoch. Potom intervaly odsávania predĺžime.

 

 

 

 

 

AKO schudnúť zdravo a nastálo??

 

.... ako zatočiť s nadváhou

 


Redukčná diéta bankami:

Na brucho sa v presne určených akupunktúrnych bodoch a miestach ukladajú banky, ktoré naštartujú metabolické a redukčné procesy v tele a tým sa docieli zredukovanie hmotnosti a tukových vankúšikov. 

 

Riešte skryté príčiny nadváhy.

Zistite si zdravotný stav Vášho organizmu pomocou diagnostického merania a pohovoru: stav lymfatického systému, ako funguje váš metabolizmus, stav regulačných systémov, niektoré možno začínajúce ochorenia, ovplyvnenie liekmi.

 

Konzumujte kvalitnú stravu.

Zaistite si optimálny príjem živín pomocou doplnkov stravy a pravidelný pitný režim.

 

Žite a chudnite s radosťou.

Upravte si životný štýl. Zaraďte pohyb a udržujte sa v dobrej psychickej kondícii.

 

 

 

Efekt je vysokoúčinný!
 

Účinky procedúry bankami:

 


Prevencia, odstránenie, redukcia celulitídy

Detoxikácia organizmu                                        

Zoštíhlenie a zvýšenie metabolizmu
Spevnenie a vyhladenie pokožky

Prevencia proti opuchom nôh


Všetky nasledujúce prípravky  nájdete v sekciách: 

 

CHUDNITE S ROZUMOM

TČM BYLINNÉ ZMESI

STARLIFE PRODUKTY na redukciu váhy a celulitídy

 

 

 

Z hľadiska TČM terapie celulitídy  spočíva v rozprúdení stagnujúcej energie QI, vysušení vlhka SHI a v posilnení YANG ľadvín a sleziny.

 

 

Obvzlášť nutné k úspešnému vyliečeniu sú tieto podmienky ( individuálne ako sa pre každého dá):

 

  • vynechať - obmedziť ( nazvyte si to ako chcete :) sladkosti, kávu, obmedziť výrobky z bielej múky, tvrdý alkohol, mlieko a mliečne výrobky - okrem nepasterizovaného kravského mlieka, či ovčieho a kozieho mlieka a produktov z nich, ďalej mastných a smažených jedál. 
  • NAOPAK: je potrebné zaradiť do jedálníčka jedlá, ktoré posilujú slezinu, pankreas  a ľadviny ako je SLZOVKA - Biela perla východu, pšeno, pohánka, krúpy, obilné kaše, celozrnná ryža, strukoviny - fazuľa, hrach, huby, varená zelenina - hlavne tekvica a mrkva.

 

Nikdy nezabudnite raňajkovať a to správne!

 

 

Ráno je vždy potrebné v kachliach zakúriť, postupne rozpáliť kotol, aby kachle mohli dobre spaľovať..takto obdobne nejak funguje naše zažívanie. Pokiaľ k "rozloženiu ohňa" použijeme vlhké potraviny ako jogurt, syr, surové ovocie a zelenina, ovocné džúsy, zelený čaj , atď, alebo potraviny, ktoré prinášajú oheň ako je káva, či alkohol...potom to má na naše zažívanie neblahý vplyv.

 

 

Takým ideálnym nápojom k raňajkám je NÁPOJ ČÍNSKYCH MUDRCOV, ktorý funguje ako "zapaľovač" k rozloženiu ohňa, následne k čomu je potrebné "suché drevo", v našom prípade napr. SLZOVKA  - Biela perla východu, ovsené, pšenové kaše, alebo teplé - hovädzie a zeleninové polievky.

 

 

 

Užívanie bylinných zmesí podľa TČM:

 Copyright 2016 - 2018 © www.harmonia-zivota.com